ORGANİZASYON

Mogem 2007’den bu yana konvansiyonel ve e-ticaret merkezli
çok yönlü ürün ve hizmet pazarlaması yapmaktadır.

Mogem Logo

Organizasyon... Hemen hemen herşeydir

Müşterilerimize pek çok fikir, çözüm ve hizmet sunmayı hedefleriz. Yüksek hizmet standartlarımızı sağlamak sorumluluk sahibi yöneticiler ile İnsan Kaynakları ve Eğitim, Finans, Pazarlama, Ürün Yönetimi, İçerik Yönetimi,Çağrı Merkezi, Sevkiyat, Halkla İlişkiler ve Tanıtımın oluşturduğu yetkin ve azimli bir ekip sayesinde mümkündür.

Organizasyonumuzda yer alan her bölümün oynadığı rol ayrı ayrı önem taşımaktadır. Hangi bölümün size daha uygun olduğu hakkında ilgili alanı seçerek daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

• İnsan Kaynakları ve Eğitim
• Finans
• Pazarlama
• Ürün Yönetimi
• İçerik Yönetimi
• Çağrı Merkezi
• Sevkiyat
• Kurumsal İletişim

İnsan Kaynakları ve Eğitim
İnsan Kaynakları ekibimiz kurumumuzda verimli ve huzurlu bir çalışma ortamının sağlanması İnsan Kaynakları ve Eğitim ekibimizin ana hedefidir. İnsan Kaynakları ve Eğitim bölümünde işe alma, eğitim ve gelişim, ücretlendirme, çalışan ilişkileri ve personel özlük işlerini kapsayan geniş bir alanda tecrübe edinmek ve şirket operasyonuna katma değer sağlamak mümkündür.

Finans
Müşterilerimize hizmet vermeye devam edebilmek için kâr etmek ve düzenli bir nakit akışı sağlamak zorundayız. Finansman ekibimiz şirketin uzun dönemli ve kısa dönemli mali operasyonunu yönetmekten sorumludur.

Pazarlama
İş yapma modelimiz pazarlama stratejilerimiz müşterilerimize zaman kazandırmaktadır. Bu ekipteki arkadaşlarımız Mogem markasının pazarda konumlanması, katalog, internet sitesi, reklam, promosyon ve halkla ilişkiler gibi tüm pazarlama araçlarının ve faaliyetlerinin marka değerini artıracak şekilde tasarlanması ve uygulanması için çalışırlar.

Ürün Yönetimi
Ürün yöneticisi bir anlamda firma ürünün velisidir. Sorumluluğu ürünün piyasaya çıkışından önce başlar ve ürün piyasadan çekilene kadar sürer.

İçerik Yönetimi
İçerik yönetimi departmanı Mogem’in farklarından biri olan eşsiz bilgi arşivinin hazırlanması, geliştirilmesi ve kontrolünü yönetmektedir. İyi bir çalışma sonucunda bu bilgi hazinesini oluşturan içerik ekibi zaman geçtikçe güncelleme ve eklemelerle devamlı olarak iyileştirme yaparak bu hazineyi daha iyi konumlara getirmektedir.

Çağrı Merkezi
Mogem çağrı merkezinde çalışanlar, marka kimliğini ve prensiplerini benimsemiş bir ekipten oluşmuştur. Görevlerini en iyi şekilde yerine getirebilmeleri için her türlü alt yapı imkânı sağlanmıştır. Çağrı merkezi ekibinin iletişim konusunda aldığı eğitimler, insan ilişkileri ve bilgiyi müşteriye sunma becerisinin verilmesi, müşterilerimize katma değerli hizmet sunmak için yapılan çalışmalardan bazılarıdır. Çağrı merkezi ekibimiz ve tüm kadromuz müşterilerimize çözüm üretmek konusunda belirli periyotlarla eğitimler alırlar.

Sevkiyat
Müşterilerimizin kesinleşen siparişleri Mogem deposundan ve ya tedarikçi firmaların deposundan kargo, ambar veya Mogem sevkiyat araçları yolu ile teslim edilmektedir.

Kurumsal İletişim
Mogem olarak çalışanlarımız arasında iletişimi sağlamak ve iyi bir ortamın oluşması için halkla ilişkilerden yararlanıyor, hizmetlerimizin daha kolay ve hızlı görülmesini sağlıyoruz.

Çalışanlarımıza…
“Kurum kültürümüzü öğrenin, benimseyin ve uygulayın. Kimi ve neyi temsil ettiğinizi unutmayın. Değerlerimizden ödün vermeyin.”

İLETİŞİM

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

Mogem Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Hizmetleri Limited Şirketi 2007-2022

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?