KURUM AHLAKI

Mogem 2007’den bu yana konvansiyonel ve e-ticaret merkezli
çok yönlü ürün ve hizmet pazarlaması yapmaktadır.

Mogem Logo

İlişkilerde şeffalık ahlak emaresidir

Müşterilerimiz
Birinci sorumluluğumuz müşterilerimize kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır. Makul fiyatla satış yapabilmek için maliyetlerimizi aşağı çekebilmek için çalışırız. Siparişleri hızlı bir şekilde ve hatasız olarak sevk ederiz. Hiçbir müşterimize ırk, din ya da milli kökenine göre ürün ve hizmetlerimizin fiyat ve kalitesinde ayrıcalık yapmayız. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili asla yanlış beyanda bulunmayız.

Tedarikçi ve Dağıtımcılarımız
Kalite ve hizmette tutarlılığı korumak için tedarikçilerimizle ve dağıtımcılarımızla birlikte çalışırız. Onların hak edilmiş bir kazanç elde edeceklerini garanti ederiz. Ödemelerimizde ve yükümlüklerimizde üzerimize düşeni yaparız.

Çalışanlarımız
Çalışanlarımıza yetenek ve becerilerini kullanabilecekleri, geliştirebilecekleri mesleki ortam ve şartları sağlarız. Hakkaniyet ve liyakat üzerine ücretlendirme yapar, zamanında ödemesini yaparız. Haysiyetlerine saygı gösterir, kişisel görüşlerine önem veririz. Öneri ve şikâyette bulunmakta kendilerini özgür hissederler.

Rakiplerimiz
Tekelci davranışlarda bulunmayız ve başkalarının bizimle rekabet etmelerine engel olmayız. Yasal ve etik alanlar içerisinde rekabet eder, haksız rekabet içerisine girmeyiz.

Hissedarlarımız
Finansal disiplin ve hesap verilebilirlik çerçevesinde hareket ederiz. Kaynaklarımızı, varlıklarımızı ve harcamalarımızı tasarruf bilinciyle yönetiriz. Yatırımlarımızı kendimizi geliştirmeye, büyümeye ve kar getirisi yüksek olan yerlere yaparız. Risk almaktan kaçınmaz, ancak gereksiz ve yönetilemez risklere de girmeyiz. Kurumumuzun mali tabloları, risk durumu, yatırımları hakkında tam ve anlaşılabilir bilgi veririz.

Toplum ve Çevre
İçinde bulunduğumuzu topluma örnek olmaya çalışırız. Ahlak sahibi ve eğitimli bireylerin yetişmesine gayret ederiz. Topluma faydalı olabilecek hizmetlerde ve faaliyetlerde rol almaya çalışırız.

Kurumun ahlakını çalışanları belirler
“Kurum ahlakı, kişi ahlakı gibidir. Kötü ahlak sahibi kişi yalnızlığa mahkûmdur. Kurumların yalnızlığı ise yok oluştur.”

İLETİŞİM

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

Mogem Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Hizmetleri Limited Şirketi 2007-2022

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?