İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI

Mogem 2007’den bu yana konvansiyonel ve e-ticaret merkezli
çok yönlü ürün ve hizmet pazarlaması yapmaktadır.

Mogem Logo

Kurumsalın yapı taşı insan...

Mogem akademik bir uygulama labarotuvarıdır. Hedeflere ulaşabilmenin aracı bilgi, kaynağı insandır. Mogem dürüst, hakkaniyete önem veren, müşteri odaklı çalışan, kurumuna ve müşterilerimize katkı sağlayacak insanlar yetiştirir.

Performans yönetimi
Mogem İnsan Kaynakları’nın en önemli hedefi, yüksek performanslı, şirkete değer katabilen bir ekiple sürekli gelişimi sağlamaktır.

Çalışanların şirket hedeflerine paralel olarak bireysel çalışma ve gelişim planlarını yöneticileri ile birlikte ayda bir defa performans görüşmesi yapılarak çalışanın gösterdiği performans, gelişim ihtiyaçları ve kariyer potansiyeli değerlendirilir.

Performans değerlendirmesinde elde edilen sonuçlar ile strateji değişikliğine gidilir gerekli önlemler alınır. Kişisel gelişimin devamlılığı hedeflerden biridir. Yıllık Planlanan eğitim programları da bu hedefi destekleyici niteliktedir.

İşe alım süreci
Mogem başarıya giden yolda ekibinin performans ve yetkinliklerinin en önemli taşlardan biri olduğunun bilinciyle, doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir şekilde işe alma prosedürü uyguluyor. Açık pozisyon olduğu durumlarda, uygun adaylar merkez ofise görüşmeye çağırılıyor. Aday uygun bulunursa İnsan Kaynakları tarafından yapılan iş teklifinde pozisyonla ilgili tüm bilgiler kendisine veriliyor. Adayın teklifi kabulünden sonra işe giriş işlemlerine başlanıyor.

İşe alım süreçlerinde temel hedefimiz;
– Üstlenecekleri pozisyonun gerekliliklerini en iyi şekilde yerine getirecek, şirketin yapısıyla uyum göstererek, şirkete sağladığı katkıyı sürekli arttırabilecek

– Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye açık

– Etkin iletişim becerilerine sahip

– Ekip çalışmasına yatkın ve takım ruhuna sahip

– İş etiğinin ve sosyal sorumluluklarının bilincinde olan

Kurumsal hedeflerimizle kendinizi özdeşleştirebiliyorsanız iş başvurusu yapmak için doğru adrestesiniz!

Staj

Mogem üniversite, meslek lisesi öğrencilerine eğitim gördükleri alana bağlı olarak yıl boyu ya da yaz aylarında staj yapma imkanı sağlayarak geleceklerine sağlıklı yön verebilmeleri için iş hayatını yakından tanıyabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Yaz aylarında staj yapmak isteyen öğrenciler başvurularını Nisan ayı sonuna kadar e-posta ve web sitesi aracılığıyla ulaştırabilirler. Staj başvuruları ‘İs İmkanları’ bölümünden kabul edilmekte olup, staj dönemi Temmuz-Ağustos aylarını kapsamaktadır.

Staj başvurusunda bulunan öğrenciler İnsan Kaynakları Departmanı tarafından görüşmeye tabi tutulduktan sonra kabul edilirler. Meslek ve ticaret lisesi son sınıf öğrencileri, kış dönemi için yapacakları başvurularını Haziran ayı sonuna kadar yukarıda belirtilen şekillerde ulaştırabilirler. Yerleştirmeler öğrenim dönemi başlamadan önce sonuçlanır.

Faydalı olmak
“Topluma, insana fayda üretmeyen bir ticari kuruluş, sadece kendisi için kazanmış, sadece kendisi için yaşamıştır.”

İLETİŞİM

Lütfen bize yazın. Size en kısa zamanda cevap vereceğiz.

Gönderiliyor

Mogem Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Hizmetleri Limited Şirketi 2007-2022

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?