Grossdepot.Com’da Ürün Satmak İstiyorum

GROSSDEPOT.COM‘DA SİZ DE YERİNİZİ ALIN. ÜCRETSİZ MAĞAZANIZI AÇIN VE SATIŞA BAŞLAYIN.

HOŞGELDİNİZ

Hırdavatçılar, nalburlar, seramik, inşaat, civata, rulman satanlar, makina sektöründe bulunanlar, yeni bir iş arayışında olanlar Gross Depot size istediğinizden fazlasını verir.
Gross Depot, işinizde uzmanlaşmanızı sağlar, sektörde gerçek yerinizi almanız için sizi destekler ve kuruluşunuzun büyüklüğü ve faaliyet alanı ne olursa olsun işinizdeki başarınızı desteklemek için size özel kaynaklar ve araçlar sağlar.
Yerel desteğe mi ihtiyacınız var?
Satış yardımı?
Bir müşteri sorununun çözümü konusunda yardım?
BİZE GÜVENEBİLİRSİNİZ.

Daha yüksek karlılığa giden yolda devam etmek için bugün Gross Depot'a katıl !

Karlılığınızı ve İş Performansınızı Arttırın
Gross Depot ile iş ortağı olduğunuzda, araştırma ve geliştirme alanında yapmış olduğu tüm bilgi birikimlerinden faydalanırsınız. İş stratejilerinizi netleştirmek, yenilikçi çözümler geliştirmek ve karlılıklarınızı arttırmak için Gross Depot kaynaklarını kullanın.
İşinizi büyütmenize yardımcı olabilecek birçok iş ortağı örnekleriyle bu başarıları keşfedin ve bunların üzerine yeni başarılar inşa edin.

Karlılığınızı maksimuma çıkarmak için yeni yollar keşfedin.
Gross Depot ile ilişkiniz, iş hedeflerinize ulaşabileceğiniz en doğrudan yolu planlamanızda yardımcı olur: Becerilerinizi geliştirin. Fırsatlarınızı arttırın. Daha fazla satışı daha hızlı yapın. Müşterilerinizi daha etkili şekilde destekleyin. Ve uzun vadeli büyümeyi sağlamak için net bir strateji oluşturun. İş kârlılığını sürdürmek, uzun vadeli başarınız açısından kritik öneme sahiptir. Gross Depot, iş döngünüzün her aşamasında ihtiyacınız olan araç ve kaynakları sunarak verimlilik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur. Topluluk. Uzman desteği. Teşvikler. Fırsat yaratma. Satış tanıtımları. Eğitim. Gelir elde etmenize ve gelecekteki yönünüzü belirlemenize yardım edecek yeni fırsatları keşfedin.

Daha Fazla Fırsat Oluşturun, Satışları Artırın
Yeni müşterilere erişmek, zor bir süreç olmak zorunda değil. Gross Depot’un bir parçası olduğunuzda, yeni müşterileri çekmenize yardımcı olmak için özelleştirilebilir pazarlama materyalleri ve yardımcı malzemeleri kullanarak Gross Depot müşteri kampanyaları ile oluşturulan ivmenin avantajından faydalanın. Ve geliri artırmak üzere servisler sunmak ve mevcut müşterilere daha fazla çözüm satmak için bunu yapın.
Bir dizi ücretsiz satış değerlendirme aracı ve özelleştirilebilir, senaryo tabanlı tanıtım ile müşterilerin ihtiyaçlarını değerlendirebilir ve çözümlerinizin gerçek iş rekabeti içinde birinci sıraya yerleşmeye yardımcı olacağını gösterebilirsiniz. Yardıma ihtiyacınız varsa, buna yönelik ekiplerimiz daha fazla anlaşma yapabilmenizi sağlamak için rekabete dayalı ve teknik satış öncesi destek sunacaktır.

MAĞAZANIZI HEMEN AÇIN

Grossdepot.com’da ücretsiz online mağazanızı hemen açın. Mağaza bilgilerinizi, ürünlerinizi girin ve satmaya başlayın. Siparişleri ve hak edişleri yönetim ekranından takip edin.

SINIRSIZ ÜRÜN GİRİŞİ

İstediğiniz kadar ürün girebilirsiniz. Ürünlerinizi XML ya da Excel olarak atabilirsiniz.

Eğer bunlara zamanım yok, personelim yok veya bilgim yok derseniz küçük ücretlerle bu hizmeti sizin yerinize yapabiliriz. Kullanıcılar tarafından ürünün en kolay şekilde bulunmasını ve kolay anlaşılmasını sağlayacak içerik ve resimlerle SEO uyumlu ürün girişlerinizi yapabiliriz.

Şimdi satmaya başlayın.

KATMA DEĞERLİ HİZMETLER

Gross Depot, sizi bütünleşmiş bir sisteme dâhil eder ve bu sistem içerisinde kazançlı bir firma olabilmeniz için pazarlama ve satış stratejileri hakkında bilgi ve becerilerinizi arttırmanıza yardımcı olacak her türlü teknik, ürün, hizmet, eğitim gibi destekler sağlar.

E-Ticaret Paketi

Grossdepot.Com’a entegre olabilen, farklı sektörlere göre çözümleri olan firmanıza ait bir e-ticaret sitesini sizin için kurabiliriz.

Özel Tasarım

E-Ticaret sitenizi firmanıza özel tasarlayabiliriz.

Veri Girişi

Grossdepot.Com’a veya sitenize ürün, üye, yardım vb. içerikleri sizin için biz girebiliriz.

Banner Tasarım

Sitenizin tasarımını devamlı güncel tutabilmek için duyuru ve kampanya bannerlarınızı tasarlayabiliriz.

E-Posta Hizmetleri

Üyelerinize duyuru ve kampanyalarınızı ulaştırmak için düzenli e-posta gönderimi yapar ve bunların analizlerini size raporlayabiliriz.

Makale Blog

Kurumunuzla, ürünlerinizle veya sektörünüzle ilgili SEO uyumlu özgün makaleler yazabiliriz.

Sosyal Medya

Sosyal Medyada (Facebook, Pinterest, Tweeter, Instagram vs.) kurumunuzun tanıtılması, özgün içeriklerin hazırlanması, takipçi sayısının arttırılması hizmetini verebiliriz.

IPMD.CLUB

IPMD.CLUB Endüstriyel Ürün Pazar İndeksi portalında düzenli haberlerin çıkması ve GeoDirectory’de firmanızın yer almasını sağlayabiliriz.

IPMD.CLUB

INDUSTRIAL PRODUCTS MARKET DIRECTORY

Endüstriyel ürünler, çözümler ve satıcı firmalar bu kulüpte...

Endüstriyel ürünler, çözümler, şehir şehir firmalar, makaleler, incelemeler ve çok daha fazlası bu sitede.

GENEL ÜRÜN KATEGORİSİ

 • Elektrikli El Aletleri
 • Havalı El Aletleri
 • El Aletleri
 • İş Makineleri
 • Kaynak Ekipmanları
 • Elektrik Malzemeleri
 • Tesisat Malzemeleri
 • İnşaat Malzemeleri
 • Mobilya Aksesuarları
 • Bağlantı Elemanları
 • Kimyasal Ürünler
 • Taşıma Ekipmanları
 • Ambalaj Malzemeleri
 • Otomotiv ve Garaj Ekipmanları
 • Sızdırmazlık Ürünleri
 • Depolama ve Raf Sistemleri
 • Bahçe Ekipmanları
 • Isıtma ve Soğutma sistemleri
 • Aşındırıcı, Kesici ve Delici Uçlar
 • İş Güvenliği Malzemeleri

Binlerce endüstriyel ürünü bulabileceğiniz GROSSDEPOT.COM‘dan şimdi alışveriş yapabilirsiniz.

Endüstriyel ürünler satan bir firmaysanız, ürünlerinizi şimdi GROSSDEPOT.COM‘dan satmaya başlayabilirsiniz.

Direk satış yapmayan endüstriyel ürün imalatçısı, ithalatçısı veya distribütörü iseniz satıcı mağazalarımız üzerinden ya da firmanızın satış noktaları aracılığıyla, ürünlerinizi GROSSDEPOT.COM‘dan kullanıcılara ulaştırabilirsiniz.

İletişim

Bize bir e-posta gönderebilirsiniz, en kısa sürede size geri döneceğiz.

Sending

©2007 - 2019 Mogem Elektronik Ticaret ve Mağazacılık Hizmetleri Limited Şirketi

Log in with your credentials

Forgot your details?